Amelka bardziej stylowa ;)

4

Posted by admin | Posted in Blog, Lalki, Pullip | Posted on 28-07-2012

Tagi: , , , ,

No i udało się. Amelka stała się posiadaczką długiej stylowej sukni, do czego mobilizowała mnie Alexisdoll. Jako, że materiał poprzedniej sukienki został zgodnie uznany za bardziej twarzowy, postanowiłam użyć go ponownie, mimo że nie najlepiej się z niego szyje. Pasował mi za to do kroju sukni, którą sobie wymyśliłam i do koronek, które miałam w domu. Do tego dwie nieduże frywolitki i gotowe:

Jak wam się podoba?

Comments (4)

Przepięknie! Ona ma taką urodę mrocznej rusałki, nie zwiewnej nimfy :) długie suknie, ciemne kolory, a może intensywna czerwień?
Tak w ogóle to uwielbiam jej dwukolorowe oczy :)

Uwielbiam czerwień, więc na pewno Amelka zostanie wyposażona w suknię o tym właśnie kolorze :) Muszę tylko gdzieś dorwać odpowiedni materiał :)

Wizę byłaś w plenerze, gdzieś ty dorwała kawałek zieleni tam u siebie?
Sukienka super. Właśnie o coś takiego mi chodziło.
Mam dla Ciebie materiał, który tez będzie idealny na sukienkę dla Amelki, ale myślę, że byłaby to już suknia z długimi rękawami. Kolejne wyzwanie….
Kupiłam cos fajnego na jarmarku ;-)

Zieleni to u mnie w bród :) W końcu na Woli mieszkam ;) Wyzwanie interesujące i nie byłabym sobą, gdybym go się nie podjęła. Umieram z ciekawości zarówno jeśli chodzi o materiał, jak i o to coś fajnego z jarmarku ;)

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD