Amelka, nowa sukienka i pies

4

Posted by admin | Posted in Blog, Lalki, Pullip | Posted on 27-07-2012

Tagi: , ,

Po przeczytaniu komentarza Ważki i Gabby dotyczącego zielonej sukienki Amelki, uznałam że tym razem Amelkę odzieję w mniej „cukierkowe” kolorki. Niestety pierwsza sukienka mi nie wyszła za co winię materiał który do tego celu wybrałam, no bo przecież nie brak umiejętności. W końcu szyję na maszynie od ponad dwóch tygodni ;) Ostatecznie, wymyślną sukienkę zastąpiłam niezwykle prostym krojem, aczkolwiek wymagającym konieczności nabycia przeze mnie nowej umiejętności, jaką jest wszywania gumy. Tak wygląda Amelka w swoim nowym stroju:

Jak wam się podoba  w tych kolorkach?

Poza tym, odkąd jestem posiadaczką pullipanki, nie opuszczam żadnego działu w centrach handlowych, w którym czaić się mogą małe cuda pasujące mojej pannie. I tak sprawiłam Amelce przeuroczego pieska, którego prezentuje na poniższych zdjęciach:

Piesek, moim zdaniem idealny dla Pullipów, gdyż tak jak i one charakteryzuje się nienaturalnie dużą głową.  tak apropo dysproporcji…czy jesteście w stanie sobie wyobrazić, że duże głowy Pullipów i olbrzymie oczy mogą się komuś nie podobać? Ja nie jestem, dlatego tak trudno mi uwierzyć, że dwie moje koleżanki nie żartowały, gdy wspólnie orzekły, iż kreacje i owszem całkiem ciekawe te pullipanki mają, ale te oczy i ta duża głowa uroku im nie dodają ;)

Comments (4)

Sukienka, ladna :-) . Piesek – rewlacja.
Ale ja Amelke widze, w dlugich stylowych ciemnych sukniach. Wiem, to wyzwanie, ale chyba w koncu musisz je podjac :-)

Ciemniejsze kolory bardziej jej pasują :) Piesek jest cudowny.
CO do dysproporcji – jak pierwszy raz zobaczyłam Pullipa, to to ta dysproporcja nie spodobała mi się wcale. Wydawała mi sie przesadzona i nienaturalna, ot jak pisze Imago „dyniogłowa”.
Teraz jakoś dziwnie wyglądają proporcjonalne lalki, jakoś… nie tak : Lubię tą Pullipową nienaturalność, bajkowość, są jak postacie z kreskówek i za to kocham je najbardziej :)

Czyli jest szansa, że dysproporcje spodobają im się z czasem :) Co do bajkowości to mnie również zachwyca w nich przede wszystkim to, że są jak nie z tego świata. Przerysowane i w swych proporcjach niepodobne do ludzi. Ich wielkie oczy, są jak oczy niewinnego dziecka. Za to je kocham :)

No to chyba nie będę miała wyjścia :) Już myślę nad bardziej wyrafinowaną kreacją. Co z tego wyjdzie zobaczymy :)

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD