Dalsze igłowanie

7

Posted by admin | Posted in Frywolitki, HandMade | Posted on 11-06-2012

Tagi: , , , , , ,

Jak mnie ostrzegła AGarte, która notabene tworzy cuda nie tylko frywolitkowe, robienie frywolitek uzależnia i jestem tego żywym przykładem. Nie ma dnia, żebym nie znalazła chociaż chwili żeby sobie nie podzirgać na igle ;)  I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że na ową zabawę zaczęłam brać sobie wolne od pracy ;) Na szczęście okres teraz mamy dość spokojny, a ja mam dużo zaległego urlopu, więc póki co nie stanowi to problemu… A oto jedna z moich ostatnich frywolitek:

Schematu tym razem nie dodam, bo niestety przez ostatnie dni przesiadywania przed komputerem naście godzin na dobę (poza przerwami na frywolitkowanie oczywiści :) ) nabrałam wielkiej awersji do zbyt długiego lampienia się w ekran. Braki uzupełnię jak tylko mi przejdzie :) .

Comments (7)

Super to wygląda, ale pewnie to wynik wielogodzinnej pracy…

Jakieś dwie godzinki wyjęte z życiorysu ;) Cieszę się, że Ci się podoba.

Tak, to prawda, ostrzegałam ;D Bardzo ładna bransoletka, ach ten kolor uwodzicielski^^ Powiem szczerze, że też długo nie wytrzymałam bez igły i jak tylko skończyłam moją prace mgr, to od razu wzięłam się za frywolitkowanie. I też padło na bransoletkę ;D Swoją drogą, to moja pierwsza będzie. Nawet podobna do Twojej, tyle że baaardziej ją rozbudowałam. Będzie szeeeroka;) I w innym kolorze. Już prawie finiszuję, niedługo będzie ją można zobaczyć u mnie na blogu;) A Twoja ma zapięcie z tyłu czy jest „wciągana” na rękę?

Bardzo jestem ciekawa Twojej bransoletki :) Z niecierpliwością czekam na nowy wpis na Twoim blogu:)

Zapomniałam odpowiedzieć na pytanie :) Ta akurat jest „wciągana” na rękę.

Tak też czułam, że jest „wciągana” ;) Moja, jak dobrze pójdzie na blogu będzie się prezentować jeszcze w tym tygodniu. Trzeba jej tylko zapięcie dołączyć i sesję fotograficzną zrobić;) A to czasem więcej cierpliwości wymaga jak samo koronkowanie,heh

Śliczna WOW
Ja chyba też powoli, niechcący zaraziłam się frywolitką:)

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD