Marchewka

2

Posted by admin | Posted in Lalki, Lalki BJD | Posted on 30-04-2013

Tagi: , , ,

No dobra, marchewkowy wig nie jest jednak najgorszy. Przynajmniej dzisiaj mi się tak wydaje, a zarówno gusta, jak i nastroje miewam zmienne. Uznajmy, że sprawił to mój wczorajszy zabieg kosmetyczny usuwający nadmiar rzęs w kącikach oczu ;)

Nie zmienia to faktu, że nowy wig jest już w drodze i będzie pasował lepiej i żeby nikt nie miał co do tego żadnych wątpliwości ;) . Kupiłam go wczoraj wieczorem na ebay’u. Buciki, również kupiłam i to od razu hurtem. To tak na wypadek, gdyby znowu mi się uaktywnił wąż w kieszeni ;) . To wszystko zawdzięczam euforii w jaką wpadłam, gdy Amy do mnie dotarła i podłemu nastrojowi jednocześnie, który zawdzięczam niepewności w życiu zawodowym. No, ale już nie przynudzam. Moja słodka Amy prezentuje się tak:

I mój golasek w mełnej krasie:

Siostra wczoraj orzekła, że blado-zielone oczka są niczego sobie i dzisiaj również mam do nich zupełnie inny stosunek. Ależ ja jednak jestem podatna na wpływy ;)

Comments (2)

nie jest źle! chociaż przy takich różowych policzkach te rudy potęguje te rumieńce chyba :) bardziejszy hcyba byłby jakiś ciepły brąz :) a oczka są ładne :)

W ubraniu będzie się prezentowała genialnie. Teraz ten makijaż wydaje się być taki jaskrawy w połączeniu z tym bladym ciałkiem. Moim zdaniem, oczka bardzo pasują.

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD