Niebieski i rudy

6

Posted by admin | Posted in Lalki, Lalki BJD | Posted on 04-05-2013

Tagi: , , , , ,

Zła jestem na siebie! Zaktualizowałam wordpress’a i teraz wszystko muszę konfigurować na nowo :( . Google analitics nie zlicza mi wejść i dodatkowo mam teksty typu „komentarze”, czy „czytaj dalej” po angielsku…W nosie zajme się tym jak mi już trochę przejdzie złość. tymczasem, wydziergałam dwa nowe sweterki dla mojej Amy. Zacznę od tego, który mi się bardziej podoba:

amy_sweter_blekitny1

I tu w całej okazałości:

amy_sweter_blekitny

Przydałyby jej się jakieś spodnie, albo przynajmniej getry, ale mam ostatnio awersję do szycia. Poza tym nie mam butów, które z pewnością wymuszą na mnie, że znowu polubię się z maszyną do szycie.

A teraz ten gorszy, może nie tyle w wykonaniu co kolorystycznie. Szwagier uznał, że w tym kolorze wyglada beznadziejnie. Ciekawa jestem co wy o tym myślicie.

amy_sweter_rudy1

amy_sweter_rudy

Jeszcze tylko jeden dzień wolnego i koniec laby. Och jak ja cierpię z tego powodu…

Comments (6)

Świetne, oba na zdjęciach wychodzą rewelacyjnie ;-)

Dzieki :)

Wiem, że posiadasz maluchy na obitsu 11cm więc zapraszam Cię do dołączenia do założonej przeze mnie grupy Obitsu 11cm :)
https://www.facebook.com/groups/256571144488807/

Dzięki za zaproszenie :) Nie mam co prawda jeszcze profilu lalkowego na facebooku, ale jak założę to na pewno się dołączę.

Jeju śliczne te sweterki <3 Ten niebieski bardziej mi sie podoba ale ten drugi wcale nie jest zly. Ładnie w nim wyglada ;) sama chcialabym umiec tak dziergac ^.^

Dzięki :)

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD