W poszukiwaniu kolorów jesieni

3

Posted by admin | Posted in Blog | Posted on 13-10-2012

Amelka od rana mi marudziła, że nie ma co robić i baaardzo jej się nudzi. Usiadła nadąsana na podłodze i próbowała wymusić na mnie, abym wreszcie zrobiła coś fajnego a nie tylko siedziała z tyłkiem na kanapie zajadała się czekoladą i lampiła w monitor komputera. No i co ja niby tam mogę ciekawego w tym komputerze zobaczyć, zrzędziła. Chyba będę musiała jej sprawić laptopa to zrozumie dlaczego mój czas leci tak szybko.

Gadała, gadała aż w końcu dopięła swego. Poszłyśmy na spacer w poszukiwaniu jesieni. Inspiracją była dla nas Elianka, która porobiła mnóstwo cudownych zdjęć. Amelka błyskawicznie ubrała się w swoje nowe jesienne ciuszki i zanim zdążyłam podnieść się z wersalki już stała w drzwiach, przeskakując z nogi na nogę.

No co się tak wleczesz, chodź że już bo zaraz słońca nie będzie i jak wtedy zrobisz mi fajne zdjęcia – ponaglała mnie. No i poszłyśmy…

W pewnym momencie Amelka dojrzała grzyby. Ojej! - wrzasnęła - Zobacz ile grzybków! Możemy dzisiaj na obiad zrobić zupę grzybową!

Uświadomiłam ją, że zupka z tych grzybków byłaby pewnie ostatnią jaką jedlibyśmy w swoim życiu. Zostawiłyśmy więc grzybki i poszłyśmy dalej. Ojej ja muszę mieć zdjęcie w tych czerwonych liściach! – podekscytowała się Amelka.

I wy tych zielono-żółtych też!

Tak oto wyglądała nasza wyprawa. Koniec końców byłam bardzo zadowolona, że Amelka wyciągnęła mnie na spacer. Nie ma to jak łyk zdrowego, świeżego powietrza!

Comments (3)

OOOOO! Jak się cieszę, że mogę być inspiracją!
Amelka ma boską czapkę. Cudowny wzór i kolor.

Dzięki :)

Czapka jest rewelacyjna!!!
Pora na Dala :-)

Write a comment

*

Protected by WP Anti Spam

Features Stats Integration Plugin developed by YD